HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Bizim için ilk ve en önemli kural güven!

Corlion Consulting olarak kuruluşlara katma değer sağlama öneminin farkındalığıyla ve güven çerçevesinde çıktığımız bu yolda, işinde duayen danışman ekibimizle kuruluşunuzun geliştirilmesi gereken yönlerine çözüm sunmaya hazırız!

KISACA...

Yeni bir girişim olan Corlion Consulting, Türkiye, ABD ve Avrupa sahalarında uzun yıllar boyunca çalışma tecrübeleri olan, işinde duayen danışmanları bir çatı altında birleştirmesiyle beraber yenilikçi, dinamik ruhu her zaman diri tutmaya özen göstererek şirket ve kuruluşlara güven çatısı altında katma değer sağlama amacıyla kuruldu...

KISACA...

BAŞLICA SUNDUKLARIMIZ

 • Danışmanlık
  Danışmanlık

  Şirketinizin veya kuruluşunuzun geliştirilmesi gereken birçok alanlarda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Destek verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimizi ''Hizmetlerimiz'' sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 • Kurumsal Eğitimler
  Kurumsal Eğitimler

  Şirketinizin veya kuruluşunuzun her zaman güncel kalabilmesi adına kurumsal eğitim hizmeti sunuyoruz.

 • Koçluk
  Koçluk

  Veliaht Koçluğu, Yönetici Koçluğu ve Kariyer Koçluğu alanlarında şirketinize veya kuruluşunuza koçluk hizmetleri sunuyoruz.

TALEBİNİZİ GÖNDERİN, SİZE ULAŞALIM!

Şirketiniz için görüşmek, bilgi almak veya isteklerinizi bildirmek için formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.